JNA bili smo vojnici
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

srpski mentalitet

5 posters

Ići dole

srpski mentalitet Empty srpski mentalitet

Počalji od vladimir 08.03.24 9:05

raspad otomanskog carstva i formiranje novih drzava pratile su i velike sile i njihovi interesi i politika. kralj Milan odvede Ruskog ambasadora u Nis i pokaze mu Cele kulu. i doslovce mu kaze ,, gospodine ambasadore kad moja glava bude na vrhu ove kule tad ce grad Nis biti Bugarski,, ovim recima je kralj Milan uverio ruskog ambasadoro koliko je srpski narod spreman da brani Srbiju od bilo cijih pretenzija
vladimir
vladimir
Poručnik
Poručnik
BZF50
Bedž zasluga za Forum
BOF
Bedž Osnivača Foruma

Broj postova : 1734
Član od: : 30.04.2023

Doktor Živago likes this post

Nazad na vrh Ići dole

srpski mentalitet Empty Re: srpski mentalitet

Počalji od vladimir 08.03.24 10:27

srpski mentalitet Vlade-10 ova fotografija kruzi ovih dana celim svetom. nju je jednostavno nemoguce objasniti. kako jedna mala zemlja moze imati ovakve sportske legende. ja bi ih nazvao milioneri iz blata. postoji rec u srpakom jeziku koja objasnjava ovaj fenomen , rec INAT koja se ne moze adekvatno prevesti na strani jezik
vladimir
vladimir
Poručnik
Poručnik
BZF50
Bedž zasluga za Forum
BOF
Bedž Osnivača Foruma

Broj postova : 1734
Član od: : 30.04.2023

Nazad na vrh Ići dole

srpski mentalitet Empty Re: srpski mentalitet

Počalji od vladimir 08.03.24 10:32

srpski mentalitet Denver10 ovaj momak je bio gost Nikole Jokica u Somboru. na pitanje americkog novinara sta je to Srbija, Sombor i sta Nikola predstavlja u Srbiji. on je odgovorio Kralj,predsednik drzave ,gradonacelnik bukvalno sve i sutradan vozi biciklu kroz grad. ovaj odgovor je sokirao americkog novinara. vozi biciklu gradom bez ikakvog obezbedjenja telohranitelja pa kako je to moguce? jednostavno to je Srbija
vladimir
vladimir
Poručnik
Poručnik
BZF50
Bedž zasluga za Forum
BOF
Bedž Osnivača Foruma

Broj postova : 1734
Član od: : 30.04.2023

Nazad na vrh Ići dole

srpski mentalitet Empty Re: srpski mentalitet

Počalji od vladimir 08.03.24 11:26

srpski mentalitet Erik_r10 ovaj covek je u aprilu 2020 god dao objavu da je Swedjanin koji zivi i radi u Beogradu i da moli srpske prijatelje da mu iz Swedske donesu snus XP . To je nekakav extrat duvana u filter kesicama. bio je to poslednji let aviona airserbia sa Arlande. sasvim slucajno na aerodromu sam video taj XP I kupio dva pakovanja uopste ne znajuci ko je taj swedjanin.po dolasku u Beograd poslao sam mu poruku moje ime adresu i br telefona i rekao mu da dodje kod mene jer ja zbog korone imam zabranu kretanja. posle dva dana on me zove na tel i kaze da je stigao. mercedes suv diplomatske tablice swedske ambasade i ja pozovem coveka u moju kucu na caj i kafu donetu iz Swedske. malo je oklevao ali ipak prihvatio. ispostavilo se da je on prvi sekretar Swedske ambasade u Beogradu i morao je da naglasi da za 12 godina diplomatske karijere u raznim zemljama sveta nigde nije sreo gostoprimljiviji naraod nego u Srbiji
vladimir
vladimir
Poručnik
Poručnik
BZF50
Bedž zasluga za Forum
BOF
Bedž Osnivača Foruma

Broj postova : 1734
Član od: : 30.04.2023

SveJug likes this post

Nazad na vrh Ići dole

srpski mentalitet Empty Re: srpski mentalitet

Počalji od SveJug 08.03.24 12:39

vladimir ::[url=https://servimg.com/view/19732532/237] ovaj covek je u aprilu 2020 god dao objavu da je Swedjanin koji zivi i radi u Beogradu i da moli srpske prijatelje da mu iz Swedske donesu  snus XP . To je nekakav extrat duvana u filter kesicama. bio je to poslednji let aviona airserbia sa Arlande. sasvim slucajno na aerodromu sam video taj XP I kupio dva pakovanja uopste ne znajuci ko je taj swedjanin.po dolasku u Beograd poslao sam mu poruku moje ime adresu i br telefona i rekao mu da dodje kod mene jer ja zbog korone imam zabranu kretanja. posle dva dana on me zove na tel i kaze da je stigao. mercedes suv diplomatske tablice swedske ambasade i ja pozovem coveka u moju kucu na caj i kafu donetu iz Swedske. malo je oklevao ali ipak prihvatio. ispostavilo se da je on prvi sekretar Swedske ambasade u Beogradu i morao je da naglasi da za 12 godina diplomatske karijere u raznim zemljama sveta nigde nije sreo gostoprimljiviji naraod nego u Srbiji

Jeli to taj skim sam pricao Madjarski?
SveJug
SveJug
Poručnik
Poručnik
BOF
Bedž Osnivača Foruma
BZF150
Bedž zasluga za forum 150

Broj postova : 2006
Član od: : 29.04.2023

Nazad na vrh Ići dole

srpski mentalitet Empty Re: srpski mentalitet

Počalji od vladimir 08.03.24 13:05

SveJug ::
vladimir ::[url=https://servimg.com/view/19732532/237] ovaj covek je u aprilu 2020 god dao objavu da je Swedjanin koji zivi i radi u Beogradu i da moli srpske prijatelje da mu iz Swedske donesu  snus XP . To je nekakav extrat duvana u filter kesicama. bio je to poslednji let aviona airserbia sa Arlande. sasvim slucajno na aerodromu sam video taj XP I kupio dva pakovanja uopste ne znajuci ko je taj swedjanin.po dolasku u Beograd poslao sam mu poruku moje ime adresu i br telefona i rekao mu da dodje kod mene jer ja zbog korone imam zabranu kretanja. posle dva dana on me zove na tel i kaze da je stigao. mercedes suv diplomatske tablice swedske ambasade i ja pozovem coveka u moju kucu na caj i kafu donetu iz Swedske. malo je oklevao ali ipak prihvatio. ispostavilo se da je on prvi sekretar Swedske ambasade u Beogradu i morao je da naglasi da za 12 godina diplomatske karijere u raznim zemljama sveta nigde nije sreo gostoprimljiviji naraod nego u Srbiji

Jeli to taj skim sam pricao Madjarski?

da to je Erik na zalost prebacen je u Bagdad
vladimir
vladimir
Poručnik
Poručnik
BZF50
Bedž zasluga za Forum
BOF
Bedž Osnivača Foruma

Broj postova : 1734
Član od: : 30.04.2023

SveJug likes this post

Nazad na vrh Ići dole

srpski mentalitet Empty Re: srpski mentalitet

Počalji od Doktor Živago 20.03.24 21:43

Ja sam prije nekoliko godina bio u Ćupriji i Paraćinu zbog operacije sina.
Ljudi su nas dočekali kao svoje ljude.
Stvarno nevjerojatno gostoprimstvo i ljudskost.
Doktor Živago
Doktor Živago
Administrators
Administrators
BZF150
Bedž zasluga za forum 150
BOF
Bedž Osnivača Foruma

Broj postova : 5012
Član od: : 29.04.2023

vladimir and sloba1 like this post

Nazad na vrh Ići dole

srpski mentalitet Empty Re: srpski mentalitet

Počalji od sloba1 20.03.24 22:28

Doktor Živago ::Ja sam prije nekoliko godina bio u Ćupriji i Paraćinu zbog operacije sina.
Ljudi su nas dočekali kao svoje ljude.
Stvarno nevjerojatno gostoprimstvo i ljudskost.

U uslovno manjim mestima, narod je prisniji. U većim gradovima, svako sebe gleda!
sloba1
sloba1
Potporučnik
Potporučnik
BZF50
Bedž zasluga za Forum
BOF
Bedž Osnivača Foruma

Broj postova : 1379
Član od: : 10.05.2023
Godine: : 61
Lokacija : Petrovaradin

Goran9030, Doktor Živago, SveJug, Pera and zokika like this post

Nazad na vrh Ići dole

srpski mentalitet Empty Re: srpski mentalitet

Počalji od Pera 21.03.24 1:48

Svagdje je to tako.
Pera
Pera
Glavni administrator
Glavni administrator
BZF50
Bedž zasluga za Forum
BOF
Bedž Osnivača Foruma

Broj postova : 1382
Član od: : 30.04.2023
Lokacija : USA

Goran9030, Doktor Živago and zokika like this post

Nazad na vrh Ići dole

srpski mentalitet Empty Re: srpski mentalitet

Počalji od sloba1 03.04.24 10:27

I sudit' mu u odsustvu
😂😂😂😂

srpski mentalitet Gklea810
sloba1
sloba1
Potporučnik
Potporučnik
BZF50
Bedž zasluga za Forum
BOF
Bedž Osnivača Foruma

Broj postova : 1379
Član od: : 10.05.2023
Godine: : 61
Lokacija : Petrovaradin

Nazad na vrh Ići dole

srpski mentalitet Empty Re: srpski mentalitet

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu