JNA bili smo vojnici
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forumski jubilej

4 posters

Ići dole

Forumski jubilej Empty Forumski jubilej

Počalji od Goran9030 Pon 29 Apr - 0:26

Dragi kolege. članovi našeg Foruma
čini se da je meni pripala čast sastaviti ovaj tekst povodom našeg prvog jubileja/obljetnice.
Naime, prije godinu dana silom prilika rodila se ideja o osnivanju ovog foruma kako bismo ostali u kontaktu i nastavili sa pisanjem i raspravama na temama koje nas zanimaju.
Nismo imali nikakvog iskustva u otvaranju foruma i još uvijek se učimo, ali svi zajedno zaslužni smo za stvaranje ovog mjesta gdje se osjećamo ugodno i dobrodošlo. Tu smo među svojima iako se većinom međusobno još uvijek nismo osobno upoznali.
Forum je od početka osnovan kao naš - zajednički i kao takav i danas djeluje. Žao mi je što dio zainteresiranih nije saznao za nas i nije nam se priključio. No, za nove članove uvijek ima mjesta, jer oni svojim idejama i pisanjem mogu poboljšati ovaj naš kutak.
Od trenutka osnivanja, pa do kraja mjeseca svibnja/maja, pridružilo nam se 17 članova koji su do sada objavili barem jedan post. Zato smo za ovu prvu godišnjicu odlučili tim članovima dodijeliti bedž Osnivača Foruma, da citiram našeg dragog kolegu i dobrog duha ovog foruma "kao zahvalnicu prvoborcima".
Neću više dužiti, već ću samo zahvaliti na vašoj prisutnosti i radu na forumu, kako osnivačima, tako i svakom pojedinom članu foruma, bez obzira na datum registracije sa željom da nastavimo u ovom pravcu i da se družimo i dopisujemo još dugo godina.
saluti10
Goran9030
Goran9030
Administrators
Administrators
BOF
Bedž Osnivača Foruma
BZF150
Bedž zasluga za forum 150

Broj postova : 2373
Član od: : 29.04.2023
Godine: : 58
Lokacija : U srcu Slavonije

https://sked.com.hr/shop/

Mikula 67, Doktor Živago, SveJug, Pera and sloba1 like this post

Nazad na vrh Ići dole

Forumski jubilej Empty Re: Forumski jubilej

Počalji od milutins Pon 29 Apr - 0:56

Imate li vi u administraciji kontakte sa starim forumom?
Kakvi su virtualni medjuljudski odnosi sa starim šefom 😂😂?

milutins
Vodnik
Vodnik

Broj postova : 241
Član od: : 01.03.2024

Nazad na vrh Ići dole

Forumski jubilej Empty Re: Forumski jubilej

Počalji od milutins Pon 29 Apr - 1:47

Povodom jubileja malo taze poezije,direktno u etar,bez obrade.
Sa moje terase koju delim sa pticama,čekam ptiće da se izlegu,pijem svoju domaću lozu.

Svoje sam besede
Na oba foruma pisao
I dzaba vam prodavao?

Manje više,za zaverenika me proglasiše
Kao nacional šovinistu
Me hvataše i osudiše!

Kako sam tvrdoglav i uporan
Nikada nisam gubio nadu
Podjednako volim biti
Na suncu i u hladu

A sada se šetam od jednog do drugog foruma
Ponekad se priupitam zašto mi to treba?
Odgovor ću dobiti od ptića
Kada se izlegu
Oni su gospodari moje terase i
Neba

milutins
Vodnik
Vodnik

Broj postova : 241
Član od: : 01.03.2024

Goran9030, Mikula 67, Doktor Živago and SveJug like this post

Nazad na vrh Ići dole

Forumski jubilej Empty Re: Forumski jubilej

Počalji od vladimir Pon 29 Apr - 5:08

brzo prodje vreme ko bi rekao al bitno da smo svi na okupu
vladimir
vladimir
Poručnik
Poručnik
BZF50
Bedž zasluga za Forum
BOF
Bedž Osnivača Foruma

Broj postova : 1734
Član od: : 30.04.2023

Goran9030, Mikula 67, Doktor Živago and SveJug like this post

Nazad na vrh Ići dole

Forumski jubilej Empty Re: Forumski jubilej

Počalji od Doktor Živago Pon 29 Apr - 8:34

Poštovani kolege i prijatelji!

Pridružujem se čestitkama koje Vam je uputio drug Goran, kao mi dobrim željama.
Milutinsu sve pohvale na lirskom izričaju, ko bi reko da ima smisla i za poeziju.
Milutins je višestruko nadaren čovjek.
Što se tiče starog Foruma, na kojem smo svi bili i tamo započeli ov naše prijateljstvo koje još uvijek traje i trajat će, osobno imam, sa svima korektan odnos.
Ovaj Forum je osnovan silom prilika jer je <VBČ odlučio zatvoriti stari forum, a nama se još družilo pa smo osnovali ovaj.
ja sam osobno/lično zvao članove koje sam upoznao kroz onaj forum i jako sam sretan što su se svi pozvani ili barem većina odazvali.
Volio bih kada bi netko od Vas pozvao i ostale koji Vam se čine da su ok. Ima tamo još dobrih kolega koji nešto znaju i prokomentirati jer vajde od ovih koji samo " kibiciraju " nema.
Vjerujem da ćemo ovako nastaviti još dugi niz godina, pa da ćemo se i u živo upoznati jer to i jest neka krajnja svrha ovog druženja.
Živjeli! cheers
Doktor Živago
Doktor Živago
Administrators
Administrators
BZF150
Bedž zasluga za forum 150
BOF
Bedž Osnivača Foruma

Broj postova : 5012
Član od: : 29.04.2023

Goran9030, SveJug, vladimir and sloba1 like this post

Nazad na vrh Ići dole

Forumski jubilej Empty Re: Forumski jubilej

Počalji od Goran9030 Pon 29 Apr - 9:07

milutins ::Imate li vi u administraciji kontakte sa starim forumom?
Kakvi su virtualni medjuljudski odnosi sa starim šefom 😂😂?

Više-manje je na ovo pitanje odgovorio naš dragi Doktor. Ja ću samo napisati odgovor sa svoje strane kako ne bi netko pomislio da izbjegavam odgovor Smile
Naime, kada je "vlasnik"(???) starog foruma proglasio da se isti ukida, nismo bili sretni time. Dao nam je još određeno vrijeme da se međusobno oprostimo, pa kom pita - kom tepsija. U to vrijeme sam vjerojatno počinio verbalni delikt, jer sam napisao svoje osobno mišljenje o nekim stvarima koje su se dešavale, kao i o gašenju foruma, pa sam bio blokiran u smislu da moje PP nisu odlazile do drugih članova - ili sam ja nešto fulao pa mi je dojam pogrešan(?).
Uglavnom, nama nekolicini se nije svidjela mogućnost da se prestanemo družiti i pisati o temama koje su manje ili više bitne za svjetsku opstojnost i zato smo odlučili otvoriti ovaj forum.
To je jedina istina i jedini razlog stvaranja novog foruma, a apsolutno nema ni spomena o nekim pučevima ili odcjepljenjima.
Sa starim forumom više nemam nikakvog doticaja iako mi još ponekad na mail stižu poruke o temama na kojima se piše. Te poruke uredno obrišem i idemo dalje.
Sa starim "šefom" (ako ga tako netko želi nazvati) nemam nikakvih kontakata.
Svi članovi sa starog foruma ili bilo koji drugi "novi", dobrodošli su i kod nas ako će na taj način pridonijeti zanimljivosti, raznovrsnosti i kvaliteti ovog foruma. U pravilima smo naglasili što ne bismo željeli imati (donijeti sa starog foruma), i dok se to ga svi držimo - samo nam je nebo granica Smile
Evo u međuvremenu smo se neki i osobno upoznali, posjetili, vidjeli... i to me izrazito veseli. Nadam se da će viđenja i druženja uživo u buduće biti i više, samo neka je zdravlja.
Eto, da ti odgovorim onako brzinski, bez uređivanja jer za 10 min moram u smjeru Sjedinjenih Bosanskih Država pa me neće biti tokom dana.
smiley10
Goran9030
Goran9030
Administrators
Administrators
BOF
Bedž Osnivača Foruma
BZF150
Bedž zasluga za forum 150

Broj postova : 2373
Član od: : 29.04.2023
Godine: : 58
Lokacija : U srcu Slavonije

https://sked.com.hr/shop/

Mikula 67, Doktor Živago and SveJug like this post

Nazad na vrh Ići dole

Forumski jubilej Empty Re: Forumski jubilej

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu