JNA bili smo vojnici
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

unipolarni svet

+5
SveJug
Goran9030
arcibald01
Doktor Živago
Dario
9 posters

Strana 29 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Sledeći

Ići dole

unipolarni svet - Page 29 Empty Re: unipolarni svet

Počalji od Dario 26.08.23 22:17

Ima, ima. Ali ne bi valjalo počinjati tko ima veći na "našim prostorima", ne valja zbog druženja, barem nas par koji smo ostali pa ja ne bih dalje nabrajao babe i djedove pa ne bi bio red nastaviti
Dario
Dario
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase
BOF
Bedž Osnivača Foruma

Broj postova : 864
Član od: : 29.04.2023

Doktor Živago likes this post

Nazad na vrh Ići dole

unipolarni svet - Page 29 Empty Re: unipolarni svet

Počalji od vladimir 27.08.23 8:02

SveJug ::Zaboravljamo……
unipolarni svet - Page 29 Img_7810
.................to se nikad ne sme zaboraviti
vladimir
vladimir
Poručnik
Poručnik
BZF50
Bedž zasluga za Forum
BOF
Bedž Osnivača Foruma

Broj postova : 1734
Član od: : 30.04.2023

Nazad na vrh Ići dole

unipolarni svet - Page 29 Empty Re: unipolarni svet

Počalji od vladimir 27.08.23 8:05

Rumunija,.Bukurest stravicna explozija kao nuklearna bomba. dosli i rumuni na red moraju i oni da snose posledice.https://www.antenam.net/svijet/100273-rumunija-eksplozija-u-fabrici-oruzja-poginula-radnica
vladimir
vladimir
Poručnik
Poručnik
BZF50
Bedž zasluga za Forum
BOF
Bedž Osnivača Foruma

Broj postova : 1734
Član od: : 30.04.2023

Nazad na vrh Ići dole

unipolarni svet - Page 29 Empty Re: unipolarni svet

Počalji od vladimir 27.08.23 8:10

ОВО ЈЕ НЕНОРМАЛНО: Украјина направила два највећа војна гробља за 850.000 погинулих (БРОЈКЕ)

26-08-2023 17:31 Ратни извештаји Донбас Фокус 10 Издвојено Свет Планета
Кијевско ће имати површину као 372 фудбалска терена! А пролетос је Украјина већ добила слично гробље за 250.000 гробова
vladimir
vladimir
Poručnik
Poručnik
BZF50
Bedž zasluga za Forum
BOF
Bedž Osnivača Foruma

Broj postova : 1734
Član od: : 30.04.2023

Nazad na vrh Ići dole

unipolarni svet - Page 29 Empty Re: unipolarni svet

Počalji od Dario 27.08.23 12:11

vladimir ::Rumunija,.Bukurest stravicna explozija kao nuklearna bomba. dosli i rumuni na red moraju i oni da snose posledice.https://www.antenam.net/svijet/100273-rumunija-eksplozija-u-fabrici-oruzja-poginula-radnica

Radi se o eksploziji punionice plina blizu Bukurešta, kakva tvornica oružja?

Bukurešt -- Jedna osoba je poginula, a 57 ljudi je povređeno u dve eksplozije koje su se dogodile na pumpi za tečni gas u Krevediji, u blizini Bukurešta.

Jedna osoba je poginula, a 33 su povređene u dve eksplozije na pumpi u Krevediji, u blizini Bukurešta.



Dario
Dario
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase
BOF
Bedž Osnivača Foruma

Broj postova : 864
Član od: : 29.04.2023

Doktor Živago likes this post

Nazad na vrh Ići dole

unipolarni svet - Page 29 Empty Re: unipolarni svet

Počalji od Dario 27.08.23 12:20

vladimir ::ОВО ЈЕ НЕНОРМАЛНО: Украјина направила два највећа војна гробља за 850.000 погинулих (БРОЈКЕ)

26-08-2023 17:31 Ратни извештаји Донбас Фокус 10 Издвојено Свет Планета
Кијевско ће имати површину као 372 фудбалска терена! А пролетос је Украјина већ добила слично гробље за 250.000 гробова

Objavila "Pravda" pozivajući se na jedan desničarski blog i V.Britanije ali na samom blogu se ta vijest ne može naći
Dario
Dario
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase
BOF
Bedž Osnivača Foruma

Broj postova : 864
Član od: : 29.04.2023

Nazad na vrh Ići dole

unipolarni svet - Page 29 Empty Re: unipolarni svet

Počalji od Dario 27.08.23 16:31

Na premijeru ruskog propagandnog filma o ratu u Ukrajini u Minsku došle četiri osobe. Film je snimljen iz sredstava ministarstva kulture Rusije budžeta od 200 milijuna rubalja. Do sada je u Kinima zaradio nekih 8 milijuna rublji:

Dario
Dario
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase
BOF
Bedž Osnivača Foruma

Broj postova : 864
Član od: : 29.04.2023

Doktor Živago likes this post

Nazad na vrh Ići dole

unipolarni svet - Page 29 Empty Re: unipolarni svet

Počalji od vladimir 27.08.23 21:49

bilo je polemike oko kradja u ratu ves masina i drugih stvari. evo ja danas prvi put cujem da su oficiri JNA rekli vojnicima da imaju pravo na ratni plen ali im niko nije rekao sta je to ratni plen. da li je to normalno po odredbama zenevske konvencije ili haske. uopsteno da li je to uopste dozvoljeno zakonom ili pravilima sluzbe?
vladimir
vladimir
Poručnik
Poručnik
BZF50
Bedž zasluga za Forum
BOF
Bedž Osnivača Foruma

Broj postova : 1734
Član od: : 30.04.2023

Nazad na vrh Ići dole

unipolarni svet - Page 29 Empty Re: unipolarni svet

Počalji od SveJug 27.08.23 22:22

Dario ::Ima, ima. Ali ne bi valjalo počinjati tko ima veći na "našim prostorima", ne valja zbog druženja, barem nas par koji smo ostali pa ja ne bih dalje nabrajao babe i djedove pa ne bi bio red nastaviti
mp

Ima, ima na Balkanu gde današnja vlast podržava teroristička dela i takvima diže spomenik. Dali je to bio Barešić ili Princim sa takvima se treba raščistiti ane podržavati. Ti bolje znaš od mene kako je Nemacka uradila posle rata. A što se nas na forumu tiče, poznato je svakome da je baš ta politička razprava učinila sa smo tu gde smo. Osudjujemo koje kakve a svoje ispred nosa ne vidimo.
SveJug
SveJug
Poručnik
Poručnik
BOF
Bedž Osnivača Foruma
BZF150
Bedž zasluga za forum 150

Broj postova : 2008
Član od: : 29.04.2023

Nazad na vrh Ići dole

unipolarni svet - Page 29 Empty Re: unipolarni svet

Počalji od Doktor Živago 27.08.23 23:04

Ok. Slažem se Južni.
U Hrvatskoj je učinjeno sve da se zabrani i zabranio se pozdrav " Za dom spremni". Kazne su drakonske.
Također u Hrvatskoj spomenutima nema nikakvih spomenika, naziva ulica, trgova i slično.
Hrvatska je raskrstila sa svojom bagrom među tima od 1941-1945.pa i kasnije.
U RH su desne stranke marginalizirane i nemaju nikakvog utjecaja.
Komemoracija je na Bleiburgu zabranjena iako nitko ne negira sto se u Sloveniji dogodilo 1945. Duboko se stidim da je Hrvatska jedna od država koja je imala konc.logore.
Ja manje pratim međunarodna zbivanja ali u Njemačkoj bujaju nacistički pokreti. I to je ono sto nije dobro.
Nadalje, stari forum je ugasio vlasnik oi tu se nista nije moglo učiniti.
Ovdje pak ima ljudi koji su sudjelovali na razl.stranama u onom nasem cirkusu a ovdje su zajedno i to pozdravljam. Pokušavamo njegovati čojstvo i zajedništvo kako je to lijepo nazvao nas uvazeni član drug Poručnik Ness. Ne bratstvo i jedinstvo jer toga vise nema. Nastojimo biti ljudi. Ako se to nekome ne sviđa moze odmah napustiti Forum.
Meni se osobno vise svida ovsko kako je sad. Nema vise medusobne ljubomore i krvi.
Meni je ove godine na godisnjem odmoru bilo drago vidjeti reg.tablice iz Novog Sada, Valjeva, Beograda itd.i nikom se nije nista dogodilo.
Ja bih volio da tako i ostane.
Doktor Živago
Doktor Živago
Administrators
Administrators
BZF150
Bedž zasluga za forum 150
BOF
Bedž Osnivača Foruma

Broj postova : 5012
Član od: : 29.04.2023

Dario, SveJug, poručnik ness and vladimir like this post

Nazad na vrh Ići dole

unipolarni svet - Page 29 Empty Re: unipolarni svet

Počalji od Doktor Živago 28.08.23 0:33

I da jos nesto dodam. Slobodno putujem preko granice u bivse nam republike. Bio sam u Srbiji, Bosni, Sloveniji. Nigdje nisam imao nikakvih problema.
Uostalom, svugdje su naši ljudi
Doktor Živago
Doktor Živago
Administrators
Administrators
BZF150
Bedž zasluga za forum 150
BOF
Bedž Osnivača Foruma

Broj postova : 5012
Član od: : 29.04.2023

Dario, SveJug and poručnik ness like this post

Nazad na vrh Ići dole

unipolarni svet - Page 29 Empty Re: unipolarni svet

Počalji od Dario 28.08.23 0:40

vladimir ::bilo je polemike oko kradja u ratu ves masina i drugih stvari. evo ja danas prvi put cujem da su oficiri JNA rekli vojnicima da imaju pravo na ratni plen ali im niko nije rekao sta je to ratni plen. da li je to normalno po odredbama zenevske konvencije ili haske. uopsteno da li je to uopste dozvoljeno zakonom ili pravilima sluzbe?

Ratni plijen je pojam zarobljavanja protivničke tehnike, znači vozila, opskrba, oružje i drugi ratni materijal i to je po svim konvencijama normalno koristiti ratni plijen i to rade svi u ratu. Naravno, veš mašine, televizori i ostala civilna tehnika ne spada u to. U odgovornosti JNA je bila spriječiti krađu bilo tko je počinio, pripadnik oružanih snaga ili civil tamo gdje organi milicije nisu uspostavili kontrolu ako se radi o ratnom području. Pravila po tome su bila jasna. Civilno vlasništvo se zamrzavalo ukoliko je vlasnik odsutan a o imovini je kasnije trebao odlučivati civilni sud, to nije bila stvar vojske, niti oduzimanje, raspodjela ili namjerno bespotrebno uništavanje privatne imovine građana van ratnih dejstava. U pojedinim slučajevima nužde vojska je mogla zaplijeniti civilnu tehniku kao teretna i osobna vozila uz potvrdu kako bi se prvom prilikom izvršila nadoknada. Ujedno vojska je mogla koristiti civilne objekte za smještaj vojnika ukoliko se ukaže potreba. Naravno svi civilni objekti su se morali održavati u redu i svako oštećenje se po pravilu istražuje i daju potvrde za kasniju odštetu.
Dario
Dario
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase
BOF
Bedž Osnivača Foruma

Broj postova : 864
Član od: : 29.04.2023

Doktor Živago likes this post

Nazad na vrh Ići dole

unipolarni svet - Page 29 Empty Re: unipolarni svet

Počalji od Dario 28.08.23 1:01

SveJug ::
Dario ::Ima, ima. Ali ne bi valjalo počinjati tko ima veći na "našim prostorima", ne valja zbog druženja, barem nas par koji smo ostali pa ja ne bih dalje nabrajao babe i djedove pa ne bi bio red nastaviti
mp

Ima, ima na Balkanu gde današnja vlast podržava teroristička dela i takvima diže spomenik. Dali je to bio Barešić ili Princim sa takvima se treba raščistiti ane podržavati. Ti bolje znaš od mene kako je Nemacka uradila posle rata. A što se nas na forumu tiče, poznato je svakome da je baš ta politička razprava učinila sa smo tu gde smo. Osudjujemo koje kakve a svoje ispred nosa ne vidimo.

Njemačka je učinila nakon rata što smo i mi učinili nakon istoga. Dobro, fenomen je istočne Njemačke koji su nakon nacional socijalističke diktature dobili socijalističku i to sve do 1990 i danas je taj dio problematičan zbog uspona neonacizma. Što se tiče istočne Njemačke mi smo bili demokracija za njih. Ja sam prolazio kroz tu njihovu zonu i tu se osjeti na koži hladni rat ali u njemačkoj boji. Nije baš sjev, Koreja ali nisu bili daleko.
Ja sam upravo zbog toga ovdje na forumu i napisao kako se ne bi trebali bakćati o tim stvarima i kako ovaj i kako onaj. Tako nam je danas pao grah i nemamo mi kruha od toga pjevati ove ili one pjesme.
Kako kaže Matija Bečković, ćeraćemo se još. Ali tko je pametan, taj i neće, ima život i pametnijih strana
Dario
Dario
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase
BOF
Bedž Osnivača Foruma

Broj postova : 864
Član od: : 29.04.2023

Doktor Živago likes this post

Nazad na vrh Ići dole

unipolarni svet - Page 29 Empty Re: unipolarni svet

Počalji od Pera 28.08.23 1:10

Kriminalni "elementi" u sluzbi drzave nisu nista novo. Kako u ratu tako i u miru.
U zamjenu za obavljene "poslove" koje regularna drzava ne moze obavljati jer su joj ruke vezane zakonima, pojedincima (i grupama) se gleda kroz prste, "zaboravljaju" grijehovi iz proslosti, okrece glava na sadasnje i (u nekim slucajevima) obezbjedjuje imunitet u kracoj buducnosti. U ratu, kao i u miru.
Kad prestane potreba za njihovim uslugama, nestaju sa scene, najcesce veoma brutalno i u "medjusobnim obracunima". Oni pametniji na vrijeme pokupe pare i izgube se u nekoj egzoticnoj zemlji. Drugi ne razumiju signale koji im se salju i to plate. Najgore prodju oni koji u glavu uvrte da su svemocni i okrenu se na poslodavce. Tu je krajni ishod uvijek isti i garantovan.
Pera
Pera
Glavni administrator
Glavni administrator
BZF50
Bedž zasluga za Forum
BOF
Bedž Osnivača Foruma

Broj postova : 1384
Član od: : 30.04.2023
Lokacija : USA

Dario and Doktor Živago like this post

Nazad na vrh Ići dole

unipolarni svet - Page 29 Empty Re: unipolarni svet

Počalji od Dario 28.08.23 1:20

Malo se zna ali recimo tadašnji FBI je malo "protresao" talijansku mafiju po New Yorku i ostalim gradovima pa su napravili deal za vrijeme II svjetskog rata. Naime, pomoću svojih veza mafija je dostavljala informacije o njemačkim i talijanskim trupama na Siciliji, baš njihovom dvorištu. Ali ruku na srce, mafija isto tako nije voljela Mussolinija jer ih je on i Italiji doveo do mrtve točke, tj. obračunavao se isto na mafijaški način sa njima, bez suđenja. Zato su imali neke povlastice kod američkih vlasti i ujedno su čak imali neki kontigent rodbine koje su nakon kraja rata doveli u Ameriku
Što se tiče Prigožina, ja i danas sumnjam kako je on stvarno namjeravao izvršiti puč već jednostavno sa tim dati odrešene ruke Putinu obračunavati se sa generalima, tj. onima koji imaju potencijal biti opasni za njegovu stolicu. Ujedno danas može baciti svu krivicu na nesposobnu vojsku koja je eto izgubila rat i ne smije nitko pisnuti. Trebao je Putinu još malo za Afriku i to je to. Sada, kako on to ne bi pričao red je za njegov odlazak na "odmor", odradio je posao pa u "mirovinu". Puč u Rusiji se radi direkt u Moskvi, ne pravi se teatar tisuću km daleko
Dario
Dario
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase
BOF
Bedž Osnivača Foruma

Broj postova : 864
Član od: : 29.04.2023

Doktor Živago and Pera like this post

Nazad na vrh Ići dole

unipolarni svet - Page 29 Empty Re: unipolarni svet

Počalji od Pera 28.08.23 3:44

Kao sto sam vec rekao, pametni se pokupe na vrijeme.
Prigozin je (najvjerovatnije) mislio da ga usluge koje je ucinio Putinu cine besmrtnim. Zbog toga je i vozikao se po Rusiji tamo i amo. Dok se glava nije nasla ispred optike. Ostalo je bilo djecija igra. Problem sa karakterima kao Prigozin je sto ne razumiju da se na jedan nacin dolazi na neki polozaj a na potpuno drugi se tu odrzava.
Za Musolinija i njegov sukob sa mafiozima postoji anegdota.
Kazu da je pri jednoj posjeti Siciliji, lokalni "don" upitao Ducea, ko su svi oni momci u smedjim kosuljama.
Benito je odgovorio, to je moja garda koja se brine za zastitu moje licnosti. Gangster se osmjehnuo i rekao, Duce, Vi se ovdje nalazite pod mojom zastitom. A ako, i nek me Bog sacuva i same takve pomisli, odlucim drugacije sva ta golobrada svita nece Vam vrijediti nista.
Vele da se posle te posjete, sujetni Benito zakleo da ce stati u kraj Mafiji.
Pera
Pera
Glavni administrator
Glavni administrator
BZF50
Bedž zasluga za Forum
BOF
Bedž Osnivača Foruma

Broj postova : 1384
Član od: : 30.04.2023
Lokacija : USA

Dario, Doktor Živago and poručnik ness like this post

Nazad na vrh Ići dole

unipolarni svet - Page 29 Empty Re: unipolarni svet

Počalji od vladimir 28.08.23 18:31

САД су у првој половини године од Русије купиле 416 тона уранијума, што је 2,2 пута више него у истом периоду прошле године и истовремено је рекордан износ од 2005. године. Вашингтон је за ту руду платио 696,5 милиона долара. .............................rat i biznis i sankcije
vladimir
vladimir
Poručnik
Poručnik
BZF50
Bedž zasluga za Forum
BOF
Bedž Osnivača Foruma

Broj postova : 1734
Član od: : 30.04.2023

Nazad na vrh Ići dole

unipolarni svet - Page 29 Empty Re: unipolarni svet

Počalji od Dario 30.08.23 22:53

Ruski proizvođač procesora objavio bankrot.
T-Platforms, koji je u vlasništvu firme Baikal Elektronics čiji je proizvod bio procesor koji se zasnivao na starijem modelu britanske firme ARM će biti ponuđen na licitaciji, vrijednost firme je procijenjena na pet milijuna dolara. Baikal-M1 procesor je baziran na starijem Arm Cortex-A57 procesoru britanskog proizvođača i trebao je biti proizveden u Tajvanu. Ovaj proizvođač je bio jedini koji je vladao visokom tehnologijom računalskih procesora u Rusiji.



Dario
Dario
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase
BOF
Bedž Osnivača Foruma

Broj postova : 864
Član od: : 29.04.2023

Doktor Živago likes this post

Nazad na vrh Ići dole

unipolarni svet - Page 29 Empty Re: unipolarni svet

Počalji od vladimir 31.08.23 22:43

Putin osvojio Gabon? nemaju rusi od afrike nikakvu korist ali ce bivse kolonijalne sile imati veliku stetu
vladimir
vladimir
Poručnik
Poručnik
BZF50
Bedž zasluga za Forum
BOF
Bedž Osnivača Foruma

Broj postova : 1734
Član od: : 30.04.2023

Nazad na vrh Ići dole

unipolarni svet - Page 29 Empty Re: unipolarni svet

Počalji od Dario 01.09.23 0:52

Morat će odvojiti nešto novca za humanitarku i kasnije UN snage kad im zemlja potone u kaos i anarhiju. A Putin kao Putin, širi destrukciju gdje god stigne, ako on tone pa hoće povući i druge
Dario
Dario
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase
BOF
Bedž Osnivača Foruma

Broj postova : 864
Član od: : 29.04.2023

Nazad na vrh Ići dole

unipolarni svet - Page 29 Empty Re: unipolarni svet

Počalji od vladimir 01.09.23 6:49

kako funkcionise pljacka u Africi. u Nigeriji cena benzina 5l- 1eur a cela jednog litra motornog ulja je 13 eur Mobil sel total castrol.benzin je Nigerijski a motorna ulja su iz zapadnih zemalja. ista ona sema po kojoj su godinama pljackali Indiju cena sirovina za dzabe cena industriskih proizvoda astronomska. Plata u Nigeriji 100eur pa ti sad gledaj kakva je to beda i siromastvo. a ima i jos gore. a to je cena hrane 1kg piletine 5 eur. jedna druga vrlo bita stvar je uvazeno misljenje kod afrikanaca da su svi beli ljudi rasisti i da mrze crnce. oni to ne mogu da shvate da mi pravoslavci nikog ne mrzimo pa ni crnce
vladimir
vladimir
Poručnik
Poručnik
BZF50
Bedž zasluga za Forum
BOF
Bedž Osnivača Foruma

Broj postova : 1734
Član od: : 30.04.2023

Nazad na vrh Ići dole

unipolarni svet - Page 29 Empty Re: unipolarni svet

Počalji od Dario 01.09.23 11:56

Eto, Rusi nisu u stanju napraviti moderan procesor nego ga moraju uvoziti, Nigerijci ne prave ulje nego ga uvoze. Sve ima svoje zato. A sada zašto nisu u stanju i zašto imaju takvu vlast koja im to ne omogućava je neko drugo pitanje.
Jedan poznanik iz Pančeva je radio kao energetičar po Africi, elektroinženjer po struci, obišao Libiju, Irak pa i dosta afričkih zemalja. Imali su neke izolatore visokog napona iza ograde pa su primijetili kako im to noću kradu. Kad su ih uhvatili i pitali ih zašto to kradu, što će im. Kažu, hoće to prodati. Nemaju blage veze tko će im kupiti izolatore visokog napona na buvljaku, jedino staviti negdje za ukras i to je to. Buše cjevovode i kradu naftu, ukradu par buradi i odu a iz te rupe se izlije kompozicija nafte dok ne nađu rupu i zakrpe.
Na kraju, opet dobro žive, sve ih je više, prestići će za manje od 50 godina Indiju po stanovništvu. To je činjenica...
Što se tiče ulja, Indijci se snašli, uvozili po sniženoj cijeni Ural, prerađivali ga pa prodavali za dolare a naftu plaćali u Rupijama pa sada Rusija sjedi na milijardama Rupija koje neće nitko, ni Kinezi niti BRICS.
Što se tiče rasizma, eto, puna zapadna Europa Afrikanaca ali ih nema nešto u tim pravoslavnim zemljama kao Bugarska, Rumunjska, Rusija, Bjelorusija, ni u samoj Srbiji ih nema toliko. Ako su eto bijelci toliki rasisti zašto ovi idu tamo a ne u neku pravoslavnu zemlju gdje bi im bilo puno bolje. Valjda malo Afrikanaca pa nema ni mržnje. Druga stvar su Romi, to je neka druga priča. Kod nas još nekako ali pravoslavna Rumunjska, Bugarska... Nije im lako...
Dario
Dario
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase
BOF
Bedž Osnivača Foruma

Broj postova : 864
Član od: : 29.04.2023

Nazad na vrh Ići dole

unipolarni svet - Page 29 Empty Re: unipolarni svet

Počalji od vladimir 01.09.23 17:40

haha zasto nema roma u Hrvatskoj pa to i deca znaju
vladimir
vladimir
Poručnik
Poručnik
BZF50
Bedž zasluga za Forum
BOF
Bedž Osnivača Foruma

Broj postova : 1734
Član od: : 30.04.2023

Nazad na vrh Ići dole

unipolarni svet - Page 29 Empty Re: unipolarni svet

Počalji od Pera 01.09.23 18:12

vladimir ::kako funkcionise pljacka u Africi. u Nigeriji cena benzina 5l- 1eur  a cela jednog litra motornog ulja je 13 eur  Mobil sel total castrol.benzin je Nigerijski a motorna ulja su iz zapadnih zemalja. ista ona sema po kojoj su godinama pljackali Indiju cena sirovina za dzabe cena industriskih proizvoda astronomska. Plata u Nigeriji 100eur pa ti sad gledaj kakva je to beda i siromastvo. a ima i jos gore. a to je cena hrane 1kg piletine 5 eur. jedna druga vrlo bita stvar je uvazeno misljenje kod afrikanaca  da su svi beli ljudi rasisti i da mrze crnce. oni to ne mogu da shvate da mi pravoslavci nikog ne mrzimo pa ni crnce


Dodji ti rodjace u Chicago pa da vidis kako Srbi vole garave.
Lako je vama bit' "sirokih svatanja", imate Stevu Sumadinca. Cao mache, idem do Kluza. I to je to. De nek' ti par puta provale u kucu i razvale auto pa da vidis kako ljubav nestane.
Pera
Pera
Glavni administrator
Glavni administrator
BZF50
Bedž zasluga za Forum
BOF
Bedž Osnivača Foruma

Broj postova : 1384
Član od: : 30.04.2023
Lokacija : USA

Doktor Živago likes this post

Nazad na vrh Ići dole

unipolarni svet - Page 29 Empty Re: unipolarni svet

Počalji od vladimir 01.09.23 18:51

Pera ::
vladimir ::kako funkcionise pljacka u Africi. u Nigeriji cena benzina 5l- 1eur  a cela jednog litra motornog ulja je 13 eur  Mobil sel total castrol.benzin je Nigerijski a motorna ulja su iz zapadnih zemalja. ista ona sema po kojoj su godinama pljackali Indiju cena sirovina za dzabe cena industriskih proizvoda astronomska. Plata u Nigeriji 100eur pa ti sad gledaj kakva je to beda i siromastvo. a ima i jos gore. a to je cena hrane 1kg piletine 5 eur. jedna druga vrlo bita stvar je uvazeno misljenje kod afrikanaca  da su svi beli ljudi rasisti i da mrze crnce. oni to ne mogu da shvate da mi pravoslavci nikog ne mrzimo pa ni crnce


Dodji ti rodjace u Chicago pa da vidis kako Srbi vole garave.
Lako je vama bit' "sirokih svatanja", imate Stevu Sumadinca. Cao mache, idem do Kluza. I to je to. De nek' ti par puta provale u kucu i razvale auto pa da vidis kako ljubav nestane.
.................pa zasto se crni bave kriminalom ??????????? potpuno su marginalizovani isto ko u Swedskoj . sto kaze moj prijatelj Mohamed swed nikad nece zaposliti obojenog.moze metla krpa eventualno volan i to je kraj.potpuno su diskriminisani. ameri i dan danas imaju u glavi sever i jug
vladimir
vladimir
Poručnik
Poručnik
BZF50
Bedž zasluga za Forum
BOF
Bedž Osnivača Foruma

Broj postova : 1734
Član od: : 30.04.2023

Nazad na vrh Ići dole

unipolarni svet - Page 29 Empty Re: unipolarni svet

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 29 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu