JNA bili smo vojnici
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pitanja i prijedlozi

+11
arcibald01
Stanko
croato
mirko bratus
Pera
sloba1
Dario
Mikula 67
Doktor Živago
SveJug
Goran9030
15 posters

Strana 3 od 6 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Ići dole

Pitanja i prijedlozi - Page 3 Empty Re: Pitanja i prijedlozi

Počalji od zokika 20.06.23 21:22

Stanko ::Hvala na informacijama mladići. Sutra idem s mojom railfanovskom ekipom u Velenje i Celje pa me zanimalo kako najlakše postaviti slike.

Kad ste u Velenju, pogledajte kakva je sad nekadašnja trasa željeznice prema Slovenj Gradcu - Dravogradu. Tu je u završnoj fazi izgradnja staze za bicikle na nekadašnjoj železničkoj trasi.

zokika
Desetar
Desetar
BOF
Bedž Osnivača Foruma
BZF50
Bedž zasluga za Forum

Broj postova : 136
Član od: : 16.05.2023
Godine: : 67

Goran9030 likes this post

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja i prijedlozi - Page 3 Empty Re: Pitanja i prijedlozi

Počalji od Goran9030 20.06.23 21:51

Druže Stanko, imam ti i ja rješenje za tvoje pitanje.
Dakle, postaviš tri slike, pa onda umjesto "send" klikneš na "pregledaj".
Nakon toga možeš opet postaviti tri slike, pa na isti način još tri... itd.
Goran9030
Goran9030
Administrators
Administrators
BOF
Bedž Osnivača Foruma
BZF150
Bedž zasluga za forum 150

Broj postova : 2373
Član od: : 29.04.2023
Godine: : 58
Lokacija : U srcu Slavonije

https://sked.com.hr/shop/

SveJug likes this post

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja i prijedlozi - Page 3 Empty Re: Pitanja i prijedlozi

Počalji od Doktor Živago 20.06.23 23:08

E moj Stanko..daleko smo mi od mladića, ali činjenica jest da se ne damo i dobro držimo.

Baš kao mladići!

Sretan put i dobro se zabavi!
Doktor Živago
Doktor Živago
Administrators
Administrators
BZF150
Bedž zasluga za forum 150
BOF
Bedž Osnivača Foruma

Broj postova : 5012
Član od: : 29.04.2023

SveJug likes this post

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja i prijedlozi - Page 3 Empty Re: Pitanja i prijedlozi

Počalji od SveJug 21.06.23 7:37

To pitanje sam i ja postavio ranije negde. Poručnik mi je tada kao moderator isto objasnio. Deluje mi kao isti “problem” sa forumom.
SveJug
SveJug
Poručnik
Poručnik
BOF
Bedž Osnivača Foruma
BZF150
Bedž zasluga za forum 150

Broj postova : 2006
Član od: : 29.04.2023

Goran9030 likes this post

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja i prijedlozi - Page 3 Empty Re: Pitanja i prijedlozi

Počalji od arcibald01 11.07.23 18:38

Mislim, da sem v pravi temi. Danes mi je doktor poslal zasebno sporočilo, da ne bo več toleriral, mojega pisanja, pravzaprav odgovore članu foruma nick name Dario.

Glede na to, da me moti pisanje Daria, namreč vse kar napiše je ena sama prozahodna propaganda in ker forum ni temu namenjen, se oglasim.  Da se razumemo, vsaka utemeljena kritika je dobrodošla, ko pa to preseže vse meje, mislim, da se je potrebno oglasiti.

In ker je naslov te teme vprašanja in predlogi vprašujem še ostale člane ali je moje pisanje res na drugi meji dovoljenega ali pa gre pri mojem pisanju za to, da se opozori, da forum ni namenjen propagandi. Ali pa mogoče je?

Torej, kakšno je mnenje ostalih članov foruma o mojih odgovorih na pisanje Daria? Ni res da bo samo en odločal kaj je prav in kaj ni. Posebej ker v mojem pisanju ni ničesar žaljivega, gre samo za kritiko pisanja nekoga drugega. Napisano na isti način kot piše Dario. Samo v drugem jeziku.

Kar bi doktor kot pravnik in sodnik moral najbolj vedeti i n predvsem razumeti.

Torej, pričakujem vaša mnenja.
arcibald01
arcibald01
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase
BZF50
Bedž zasluga za Forum
BOF
Bedž Osnivača Foruma

Broj postova : 674
Član od: : 01.05.2023

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja i prijedlozi - Page 3 Empty Re: Pitanja i prijedlozi

Počalji od Doktor Živago 12.07.23 9:50

Odgovor kolegi Arcibaldu01 kako slijedi:

Na pravom si mjestu postavio pitanje, a kako sam član Administracije Foruma i načelnik pravne službe, smatram da sam najprikladnija osoba za tvoje pitanje, onda je red i da ti odgovorim.

I ti i Dario ste kontaktirani od strane drugog administratora već jednom putem privatne poruke, a u vezi razmijene mišljenja na temi " Unipolarni svet", koji su postovi zbog neprimjerenog sadržaja i to prije svega, da i to razjasnimo, zbog neprimjernog tvog komentiranja drugog kolege, ovdje Daria, izbrisani i arhivirani.

Dakle, tvoji postovi su brisani, a ne Darijevi.

Jučer i danas sam pročitao sve komentare na navedenoj temi i naravno, konzultirao se sa ostalim članovima administracije, koji su suglasni da se nešto mora promijeniti.

Svi su prilikom registracije morali pročitati Pravila Foruma, koje si jasno i ti pročitao, jer ti je to i profesionalno urođeno, pravnik si kao i ja, čak smo i iolege u određenom smislu, što je ovdje nepotrebno isticati.

Isto tako, ako si Pravila pročitao, a vjerujem da jesi, tada si mogao uočiti i toč. II NEDOPUŠTENO PONAŠANJE ČLANOVA FORUMA.

Dakle pod navedenom Toč. II, podtočkom 8. propisano je "Nije dopušteno podrugljivo komentiranje, te pisanje uvredljivih poruka, kojima bi se remetio tijek rasprave i provocirale i izazivale svađe među članovima Foruma".

Činjenica jest, da smo nakon rasprave u Administraciji odlučili da nakon tvojih prijašnjih komentara sa Dariom na istoj temi, kontaktirali sa obojicom, da vidimo o čemu se radi.

Obojica ste negirali loše mišljenje o ovom drugom, čak naprotiv, nemate ništa jedan protiv drugog, smatrate se iznadprosječno inteligentnima i sve se između vas dvojice svodi na zafrkanciju. Prekrasno, ali se tvoja retorika prema Dariu, i nakon obavljenog razgovora nije promijenila ni za dlaku.

Međutim, kako je ovaj Forum javna stvar i svi, a ne samo članovi, čitaju postove, daljnji tvoji komentari prema Dariu su neprilični i podrugljivi, pa su kao takvi i izbrisani i arhivirani( opetovano spominjanje Twittera, Priloga sa Youtubea, isticanje da je to ispod tvoga nivoa i sl.)

Nakon takvog ponovljenog čina, odlučili smo da te ja kontaktiram mailom, ti si stvar podigao na viši i javni nivo, pa smo tu gdje jesmo.

Mi smo očekivali iskre između Vladimira i Daria koji imaju potpuno različita mišljenja o Ukrajinsko-Ruskom sukobu, ali se niti jednog trenutka nisu vrijeđali, pa su se čak i složili u nekoliko stvari, dakle svoje razmimoilaženje čine u granicama pristojnosti, civilizirano i u skladu sa  Pravilima Foruma. Ali nitko nije očekivao da ćete se vas dvojica naći u nekakvom lamentiranju i nepriličnoj retorici od strane tebe prema Dariu, i da će to biti tako izraženo. Nitko.

Međutim, ti imaš isto tako pravo, kao i svaki drugi član na svoje mišljenje, ali je neprilično i nedopušteno na takav način, kako ti stalno radiš kada komentiraš Darieve postove, koje mi, zbog takvog sadržaja moramo brisati.

Ti u raspravi sudjeluješ samo povremeno, ali imamo osjećaj, da kad Dario nešto komentira, da ti vidiš "crvenu krpu" ( što nije slučaj prema ostalim članovima ), i odmah primijeniš nepriličnu retoriku.
I to sad više  i da hoćemo, ne možemo smatrati slučajnošću.

Da je bilo tko drugi na mjestu Daria, već odavno bi " poludio" i svašta ti napisao ili tražio zaštitu Administracije.

No, vidiš, naprotiv, Dario uopće ne reagira, niti čini bilo što od navedenog.

ON TEBE CIJELO VRIJEME IGNORIRA, i stekli smo dojam, da je upravo ta činjenica, ono, što tebe kod njega najviše smeta. IGNORIRANJE!

Tu je, čini se odlično i razumno postupio, a što smo i s pravom očekivali od tebe, tim više, što si čovjek ogromnog iskustva i inteligentan, u ozbiljnim si godinama, i natprosječno obrazovana osoba. Smatrali smo da ćeš zadržati dostojanstvo, i vješto se koristiti riječima, parirati Dariu.

Međutim, sve je suprotno od navedenog.

Forum je, u pravu si, apolitičan, no postoje teme, kao i ova na kojoj se sukobljavate u mišljenjima, na trenutke politička, a hoćemo-nećemo, tu se i politika treba spomenuti.

No, ako je tomu tako, onda to treba činiti u duhu Pravila Foruma, koja su jednaka za sve, pa i za mene i za tebe arči.

Nas četvorica smo pisali Pravila, koja nisu slučajna i odredbe u njima su vrlo ozbiljno izrečene. Dali smo si truda jer nastojimo da ovaj Forum bude reprezentativniji i bolji od nekih drugih Foruma, no, teško je dostići zacrtane standarde i ono što smo zamislili.

Vrijeme će pokazati da li smo bili u pravu.

Imamo respekta prema tebi, ali i prema ostalima članovima, jer su sudjelovali sa komentarima i na ugašenom Forumu.

Svi su bili korektni članovi, sa povremenim problemima, koje sam, uostalom imao i ja. Ovdje ima članova, da spomenemo i to, koji na starom Forumu nikada nisu bili kažnjeni. Ja jesam i to javno priznajem. Nisam se pridržavao pravila starog foruma.

Nema iznimke ni popusta prema nikome, pa ni prema tebi. Želio sam da to znaš.

Dakle, Pravila služe da ih se pridržavamo, a ako ih kršimo, snosimo posljedice.

To moraš imati u vidu za svoje buduće ponašanje. Stoga sam ti i poslao mail, jer dobro znaš što si učinio.

Jednostavno, ne dopuštamo takvo ponašanje, ni prema kome, a u ovom konkretnom slučaju, prema Dariu, koji je član sa istim pravima i obvezama kao i ti, ali koji za razliku od tebe, ne reagira na tvoje ponovljene napade na njega i koji zbog svog stoičkog odnosa prema tim napadima zaslužuje respekt, ali i zaštitu.
Doktor Živago
Doktor Živago
Administrators
Administrators
BZF150
Bedž zasluga za forum 150
BOF
Bedž Osnivača Foruma

Broj postova : 5012
Član od: : 29.04.2023

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja i prijedlozi - Page 3 Empty Re: Pitanja i prijedlozi

Počalji od arcibald01 12.07.23 10:21

Če dovoliš, bi komentiral samo ta del:

ON TEBE CIJELO VRIJEME IGNORIRA, i stekli smo dojam, da je upravo ta činjenica, ono, što tebe kod njega najviše smeta. IGNORIRANJE!

Živiš v zmoti, to ni dokaz za moje pisanje, to je dokaz le da imam prav. ker če ne bi imel prav bi lahko odgovoril in povedal kaj od napisanega ne drži. Pa ne odgovori, ne zato, da bi kogar koli ignoriral, ne odgovori, ker nima nikakršnega dokaza, da nimam prav. Jaz bi v vsakem primeru odgovoril in dokazoval, da imam prav. Ker kaj že govorijo: kdor molči, ta priznava (prosti prevod iz latinskega). priznava, da imam prav.

Pri vsem skupaj pa mislim, da če boste želeli ohraniti nivo foruma na malo višjem nivoju, boste morali reagirati. Ne z brisanjem tega kar jaz napišem. 95 % vsega kar napiše Dario so fake news, in te bi morali brisati. ne pa prikazati vse skupaj kot da sem vsega jaz kriv, Daria pa prikazujete kot da je utelešenje Frančiška Asiškega.

Tu se malo zamisli doktore, pa še nekaj, omenil si neki prejšnji forum. V njem me je eden članov, navajal kot pijanca, zasvojenca, da ne naštevam dalje. Samo zato ker nisem verjel, da se Marija prikazuje vsak  dan ob isti uri na istem mestu.  In sem to jasno napisal. Pa to verjetno za tebe ni bilo žaljivo, saj nikoli nisi brisal njegovih postov. Bil si tiho, kriv pa sem bil seveda jaz. Kot sedaj. Doktore, da ni vzrok kje drugje?
arcibald01
arcibald01
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase
BZF50
Bedž zasluga za Forum
BOF
Bedž Osnivača Foruma

Broj postova : 674
Član od: : 01.05.2023

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja i prijedlozi - Page 3 Empty Re: Pitanja i prijedlozi

Počalji od Doktor Živago 12.07.23 11:42

Ne slažem se sa tobom Arči. Ja sam katolik, i tradicionalni vjernik.
Ti ne vjeruješ u neke stvari, možda ni u Boga, ali ja poštujem tvoje mišljenje.
Molim te da i ti poštuješ moje.
Uostalom, i to je po pravilima Foruma - poštivati tuđe mišljenje.

Nisam brisao te postove o Majci Božjoj jer nisam ni bio u Administraciji bivšeg foruma.

Nemaš pravo nikoga vrijeđati u svojim komentarima.

Da li je nešto fake news ne znam, a ne znaš ni ti. Taj isti Dario to objavljuje sa dostupnih medija,
ili to prenese. Mislim da ni on ne zna da li je to istina. Ali, on tebe u tim postovima ni na koji način ne vrijeđa.

Svi znamo da vijesti iz Rusije i Ukrajine, kao u svakom sukobu, podliježu cenzuri. Svaka strana, pa i vjerojatno i lažno ističe pobjede svoje strane i preuveličava gubitke druge.
To je valjda svima jasno. Nitko od nas nije tamo da iz prve ruke prenese istinu ili neke druge vijesti.

U svakom slučaju, otvorena rasprava je bolja nego zatvorena

I dalje ostajem u cijelosti kod svega navedenog.
Doktor Živago
Doktor Živago
Administrators
Administrators
BZF150
Bedž zasluga za forum 150
BOF
Bedž Osnivača Foruma

Broj postova : 5012
Član od: : 29.04.2023

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja i prijedlozi - Page 3 Empty Re: Pitanja i prijedlozi

Počalji od Doktor Živago 12.07.23 12:30

Doktor Živago ::Ne slažem se sa tobom Arči. Ja sam katolik, i tradicionalni vjernik.
Ti ne vjeruješ u neke stvari, možda ni u Boga, ali ja poštujem tvoje mišljenje.
Molim te da i ti poštuješ moje.
Uostalom, i to je po pravilima Foruma - poštivati tuđe mišljenje.

Nisam brisao te postove o Majci Božjoj jer nisam ni bio u Administraciji bivšeg foruma.

Nemaš pravo nikoga vrijeđati u svojim komentarima.

Da li je nešto fake news ne znam, a ne znaš ni ti. Taj isti Dario to objavljuje sa dostupnih medija,
ili to prenese. Mislim da ni on ne zna da li je to istina. Ali, on tebe u tim postovima ni na koji način ne vrijeđa.

Svi znamo da vijesti iz Rusije i Ukrajine, kao u svakom sukobu, podliježu cenzuri. Svaka strana, pa i vjerojatno i lažno ističe pobjede svoje strane i preuveličava gubitke druge.
To je valjda svima jasno. Nitko od nas nije tamo da iz prve ruke prenese istinu ili neke druge vijesti.

U svakom slučaju, otvorena rasprava je bolja nego zatvorena

I dalje ostajem u cijelosti kod svega navedenog.


Kad se već baviš pravnim frazama i upućuješ me na iste, onda se sjeti da teret dokaza leži na onome koji tvrdi suprotno.

Ti veliš da je 95% Darijevih postova laž, odn. da je fake news, pa da ih mi kao administratori izbrišemo.

OK. Ali tada, to moraš i dokazati, kolega.
Doktor Živago
Doktor Živago
Administrators
Administrators
BZF150
Bedž zasluga za forum 150
BOF
Bedž Osnivača Foruma

Broj postova : 5012
Član od: : 29.04.2023

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja i prijedlozi - Page 3 Empty Re: Pitanja i prijedlozi

Počalji od arcibald01 12.07.23 18:15

Vidim, da to ne vodi nikamor. Dokazno breme je na tistem, ki nekaj dokazuje, piše. In Dario naj napiše od kod mu informacije. Velik del kar je bilo objavljeno je bilo s Twitterja. kar pa velja za zelo dvomljiv vir informacij. Posebej še video posnetki z domen iz ZDA. Ki pa naj bi bili Ruski, posnetki namreč.

Glede mojega pisanja: poglej malo kaj sem napisal, napisal sem tudi zakaj mislim, da to ne drži. Ti pa zaključuješ, da Dario ignorira vse kar napišem. Seveda "ignorira" jaz pa bi temu rekel, da je tiho, ker ne more dokazati, da nimam prav.

Naj pove kje in kaj sem napisal narobe, pa bomo videli kdo ima prav.

Pustima vero ob strani, ne veš v kaj verujem, pa tudi spoštujem mišljenje drugega. samo naj bo na realni osnovi.

Lahko pa mi verjameš, da nimaš prav ko trdiš, da ne vem katere novice so fake. In ko govoriš, da Dario objavlja svoje novice z dostopnih medijev naj v bodoče pove kateri so ti mediji.

Za konec mala ilustracija: v Ukrajini sta bila novinarja naše TV. Ves čas je bil prisoten Ukrajinski oficir, ki je povedal kaj se sme in kaj ne sme snemati. Večina snemanja je bila prepovedana. Ob neki priložnosti, ko je snemalec nekaj posnel brez dovoljenja je Ukrajinski oficir uničil kartico v kameri. Po dveh dneh sta novinarja odšla domov, ker nista nič videla in zvedela. Kaj hočem povedati, ljudje, ki so bili na kraju samem, nimajo informacij, dario pa tisoče kilometrov daleč dobiva verodostojne informacije. Pa temu ti verjameš? pa posnetki, ki jih objavlja so propagandni kar ves čas trdim, saj drugih ni mogoče dobiti. In seveda je Dario tiho, saj ve da je tako, verjetno pa je plačan, da vzganja prozahodno propagando. jaz namreč ne bi objavljal nekaj v kaj ne bi verjel.

Seveda je odprta razprava boljša kot kaj drugega, prav je da ostajaš pri svojem, tako kot jaz. čeprav bi se lahko malo zamislil ali morda kaj od tega kar sem napisal morda le ni resnično in na so Dariovi posti fake.

In čisto za konec: nisem čisto prepričan, da si popolnoma nevtralen. Mogoče se motim, čas bo pokazal svoje.

Do takrat pa naj Dario objavlja posnetke, samo pove naj kje jih je dobil. jaz pa bom še dalje te posnetke komentiral, na način kot vem in znam.
arcibald01
arcibald01
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase
BZF50
Bedž zasluga za Forum
BOF
Bedž Osnivača Foruma

Broj postova : 674
Član od: : 01.05.2023

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja i prijedlozi - Page 3 Empty Re: Pitanja i prijedlozi

Počalji od Doktor Živago 12.07.23 22:06

Sve će vrijeme pokazati.

Ja sam ti svoje napisao.

Poštuj druge i drugi će tebe poštivati.
Pri tom mislim na različitost mišljenja.
Doktor Živago
Doktor Živago
Administrators
Administrators
BZF150
Bedž zasluga za forum 150
BOF
Bedž Osnivača Foruma

Broj postova : 5012
Član od: : 29.04.2023

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja i prijedlozi - Page 3 Empty Re: Pitanja i prijedlozi

Počalji od vladimir 13.07.23 12:39

nedostaju mi dva clana vojnik granicar i sloba? sta je sa njima
vladimir
vladimir
Poručnik
Poručnik
BZF50
Bedž zasluga za Forum
BOF
Bedž Osnivača Foruma

Broj postova : 1734
Član od: : 30.04.2023

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja i prijedlozi - Page 3 Empty Re: Pitanja i prijedlozi

Počalji od Doktor Živago 13.07.23 15:11

Vojnik Graničar se nije javio na nas forum, a Sloba je mislim jučer objavljivao neke komentare.
Sloba je član od kada si i ti, od istog dana.
Doktor Živago
Doktor Živago
Administrators
Administrators
BZF150
Bedž zasluga za forum 150
BOF
Bedž Osnivača Foruma

Broj postova : 5012
Član od: : 29.04.2023

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja i prijedlozi - Page 3 Empty Re: Pitanja i prijedlozi

Počalji od vladimir 13.07.23 17:33

Doktor Živago ::Vojnik Graničar se nije javio na nas forum, a Sloba je mislim jučer objavljivao neke komentare.
Sloba je član od kada si i ti, od istog dana.
волео би и д је војник границар са нама ако неко има контакт са нјим нека га поѕове
vladimir
vladimir
Poručnik
Poručnik
BZF50
Bedž zasluga za Forum
BOF
Bedž Osnivača Foruma

Broj postova : 1734
Član od: : 30.04.2023

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja i prijedlozi - Page 3 Empty Re: Pitanja i prijedlozi

Počalji od Doktor Živago 13.07.23 20:21

E moj Vladimire, silom se ni Boga ne moli!
Tako kaže naš narod.
Imam kontakt s njim..odn.njegov mail.
Međutim, zbog teh.problema jer nema pc ne želi nam se priključiti.
I njega i Zagorca i bojnika kao i sve vas sam zvao nekoliko puta.
Neki su se odazvali, kao ti i hvala Bogu da si s nama, a neki nisu.
To je tako u životu.
Nije bitna kvantiteta nego kvaliteta.
Jedan kolega je ovdje napisao da vise voli da ima 100 članova koji pišu i komentiraju, nego 13500 običnih članova.
Možemo se samo nadati da će nam se netko od njih nekada i pridružiti.
Doktor Živago
Doktor Živago
Administrators
Administrators
BZF150
Bedž zasluga za forum 150
BOF
Bedž Osnivača Foruma

Broj postova : 5012
Član od: : 29.04.2023

Goran9030 and Dario like this post

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja i prijedlozi - Page 3 Empty Re: Pitanja i prijedlozi

Počalji od vladimir 13.07.23 20:46

Doktor Živago ::E moj Vladimire, silom se ni Boga ne moli!
Tako kaže naš narod.
Imam kontakt s njim..odn.njegov mail.
Međutim, zbog teh.problema jer nema pc ne želi nam se priključiti.
I njega i Zagorca i bojnika kao i sve vas sam zvao nekoliko puta.
Neki su se odazvali, kao ti i hvala Bogu da si s nama, a neki nisu.
To je tako u životu.
Nije bitna kvantiteta nego kvaliteta.
Jedan kolega je ovdje napisao da vise voli da ima 100 članova koji pišu i komentiraju, nego 13500 običnih članova.
Možemo se samo nadati da će nam se netko od njih nekada i pridružiti.
bas steta vojnik granicar mi je uvek bio ok lik
vladimir
vladimir
Poručnik
Poručnik
BZF50
Bedž zasluga za Forum
BOF
Bedž Osnivača Foruma

Broj postova : 1734
Član od: : 30.04.2023

Goran9030, Dario and Doktor Živago like this post

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja i prijedlozi - Page 3 Empty Re: Pitanja i prijedlozi

Počalji od Doktor Živago 13.07.23 21:13

Ne samo tebi Vladimire!
Sjećam se vaših razmimoilaženja pa čak i sukobljenih mišljenja, rekao bih, da se nikad u osnovi niste slagali, ali NIKAD, BAŠ NIKAD NIJE BILO RUŽNIH RIJEČI između Vas dvojice.

To je za mene bio primjer zdrave koegzistencije i zdrave rasprave poštujući različitost mišljenja.

Za svaki primjer.
I zaista mi je iskreno žao što ga nema.
Velim, stvarno se nadam da će nam se pridružiti jednog dana!
Doktor Živago
Doktor Živago
Administrators
Administrators
BZF150
Bedž zasluga za forum 150
BOF
Bedž Osnivača Foruma

Broj postova : 5012
Član od: : 29.04.2023

Goran9030, Dario and vladimir like this post

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja i prijedlozi - Page 3 Empty Re: Pitanja i prijedlozi

Počalji od SveJug 10.08.23 20:08

Deluje mi da se Arci oprostio od foruma. Kao da je vasa kritika uticala tome.
SveJug
SveJug
Poručnik
Poručnik
BOF
Bedž Osnivača Foruma
BZF150
Bedž zasluga za forum 150

Broj postova : 2006
Član od: : 29.04.2023

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja i prijedlozi - Page 3 Empty Re: Pitanja i prijedlozi

Počalji od Doktor Živago 10.08.23 22:15

Nije zatražio razrješenje, barem ne službeno.
Njegov zadnji komentar nije slutio na tako nesto.
Napisao je da ostaje pri svome.
Doktor Živago
Doktor Živago
Administrators
Administrators
BZF150
Bedž zasluga za forum 150
BOF
Bedž Osnivača Foruma

Broj postova : 5012
Član od: : 29.04.2023

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja i prijedlozi - Page 3 Empty Re: Pitanja i prijedlozi

Počalji od Doktor Živago 10.08.23 23:19

S druge strane, nikoga se ne može prisiliti da ostane ako ne želi.
Niti mi to hoćemo.
Poštujemo njegovu volju.
No, s druge strane, dugo nema ni Matrixa ni Stanka, pa opet ne razmišljam na taj način.
Doktor Živago
Doktor Živago
Administrators
Administrators
BZF150
Bedž zasluga za forum 150
BOF
Bedž Osnivača Foruma

Broj postova : 5012
Član od: : 29.04.2023

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja i prijedlozi - Page 3 Empty Re: Pitanja i prijedlozi

Počalji od SveJug 11.08.23 10:44

Doktor Živago ::S druge strane, nikoga se ne može prisiliti da ostane ako ne želi.
Niti mi to hoćemo.
Poštujemo njegovu volju.
No, s druge strane, dugo nema ni Matrixa ni Stanka, pa opet ne razmišljam na taj način.

Oni nisu ni bili aktivni kao Arci.
SveJug
SveJug
Poručnik
Poručnik
BOF
Bedž Osnivača Foruma
BZF150
Bedž zasluga za forum 150

Broj postova : 2006
Član od: : 29.04.2023

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja i prijedlozi - Page 3 Empty Re: Pitanja i prijedlozi

Počalji od Doktor Živago 11.08.23 23:07

Nisu.
Pa sta predlažeš?

Naime, ova tema se zove " Pitanja i prijedlozi".
Doktor Živago
Doktor Živago
Administrators
Administrators
BZF150
Bedž zasluga za forum 150
BOF
Bedž Osnivača Foruma

Broj postova : 5012
Član od: : 29.04.2023

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja i prijedlozi - Page 3 Empty Re: Pitanja i prijedlozi

Počalji od poručnik ness 01.09.23 21:02

Jasno mi je da je za komentar odgovoran član koji ga je postavio.
Da li je i za temu odgovoran postavljač, ili je to nadležnost foruma?
poručnik ness
poručnik ness
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase
BZF50
Bedž zasluga za Forum
BOF
Bedž Osnivača Foruma

Broj postova : 552
Član od: : 29.04.2023
Godine: : 62
Lokacija : Montenergro

https://www.youtube.com/channel/UCVvQJO0KV85gozv8HTOyLEQ

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja i prijedlozi - Page 3 Empty Re: Pitanja i prijedlozi

Počalji od Doktor Živago 01.09.23 21:26

Molim te druže Poručniče da obrazložiš svoje pitanje, ne znam na što si točno mislio?
Doktor Živago
Doktor Živago
Administrators
Administrators
BZF150
Bedž zasluga za forum 150
BOF
Bedž Osnivača Foruma

Broj postova : 5012
Član od: : 29.04.2023

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja i prijedlozi - Page 3 Empty Re: Pitanja i prijedlozi

Počalji od Goran9030 02.09.23 1:38

poručnik ness ::Jasno mi je da je za komentar odgovoran član koji ga je postavio.
Da li je i za temu odgovoran postavljač, ili je to nadležnost foruma?

Da li želiš reći da je neka od tema na forumu protivna pravilima?
Ako ima takva, molim te navedi je
Goran9030
Goran9030
Administrators
Administrators
BOF
Bedž Osnivača Foruma
BZF150
Bedž zasluga za forum 150

Broj postova : 2373
Član od: : 29.04.2023
Godine: : 58
Lokacija : U srcu Slavonije

https://sked.com.hr/shop/

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja i prijedlozi - Page 3 Empty Re: Pitanja i prijedlozi

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 6 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu