JNA bili smo vojnici
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PRVI SUSRET ČLANOVA FORUMA 2024

+7
zokika
013Gonzo
Goran9030
poručnik ness
lacoš
Pera
Mikula 67
11 posters

Strana 6 od 9 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Ići dole

PRVI SUSRET ČLANOVA FORUMA 2024 - Page 6 Empty Mislim da je komandant tu več bio u izviđanju,meni se činilo kao pronalaženje novog pravca za povlačenje

Počalji od lacoš 25.09.24 10:36

poručnik ness ::
zokika ::
Goran9030 ::
lacoš ::To do trgovine je normalno,mene je više zabrinuo onaj povratak sa večere.Do restorana nikako stići,a vratiti se punog želuca,teško.A o povratku iz Titove vile u Nikolovoj režiji,bolje da šutimo.Triput smo zalutali u Hrvatsku i vratili se ponovo u Srbiju
Novi post by lacoš Today at 2:28 pm

Srećom pa više nema vojnika graničara, inače bi ekipa završila na spavanju u nekoj karauli.
A mi jadni bismo morali sve sami pojesti da se ne ohladi.

Tom putovanju na povratku u Morović se stručno kaže - pretraga terena. Izvedli vežbu i uspešno završili.... Laughing
Izviđanje terena, ili komandantsko izviđanje prije logorovanja Very Happy

lacoš
Vojnik
Vojnik

Broj postova : 12
Član od: : 23.05.2023

Goran9030, poručnik ness and zokika like this post

Nazad na vrh Ići dole

PRVI SUSRET ČLANOVA FORUMA 2024 - Page 6 Empty Re: PRVI SUSRET ČLANOVA FORUMA 2024

Počalji od poručnik ness 25.09.24 14:10

poručnik ness
poručnik ness
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase
BZF50
Bedž zasluga za Forum
BOF
Bedž Osnivača Foruma

Broj postova : 552
Član od: : 29.04.2023
Godine: : 62
Lokacija : Montenergro

https://www.youtube.com/channel/UCVvQJO0KV85gozv8HTOyLEQ

Mikula 67, Doktor Živago, SveJug, Pera and Matrix like this post

Nazad na vrh Ići dole

PRVI SUSRET ČLANOVA FORUMA 2024 - Page 6 Empty Re: PRVI SUSRET ČLANOVA FORUMA 2024

Počalji od poručnik ness 25.09.24 19:41

Pa, drugovi, jesam li dobro poslagao redošljed snimaka, jesam li štogođ omašio, nešto pogriješi, đegođ prećerao, ili uskratio? Kako vam se čini?
poručnik ness
poručnik ness
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase
BZF50
Bedž zasluga za Forum
BOF
Bedž Osnivača Foruma

Broj postova : 552
Član od: : 29.04.2023
Godine: : 62
Lokacija : Montenergro

https://www.youtube.com/channel/UCVvQJO0KV85gozv8HTOyLEQ

Goran9030, sloba1, Matrix and 013Gonzo like this post

Nazad na vrh Ići dole

PRVI SUSRET ČLANOVA FORUMA 2024 - Page 6 Empty Re: PRVI SUSRET ČLANOVA FORUMA 2024

Počalji od Doktor Živago 25.09.24 21:15

Ja sam pošteno napisao na YT kako mi se čini.
Fotka je nalik onoj iz filma Maratonci trče počasni krug, mislim da se radilo o porodici Topalović.
Doduše, drug Ness mi ovdje sliči na nekog indijanskog poglavicu ili kozačkog atamana Tarasa Buljbu. Vidi se Ness da si ti tu Glavni a ja bih rekao " prvi među jednakima". Naime,jedini ponosno nosiš majicu Foruma.
Doktor Živago
Doktor Živago
Administrators
Administrators
BZF150
Bedž zasluga za forum 150
BOF
Bedž Osnivača Foruma

Broj postova : 5012
Član od: : 29.04.2023

Goran9030, Doktor Živago, poručnik ness and sloba1 like this post

Nazad na vrh Ići dole

PRVI SUSRET ČLANOVA FORUMA 2024 - Page 6 Empty Re: PRVI SUSRET ČLANOVA FORUMA 2024

Počalji od SveJug 25.09.24 22:03

Ma vala opisao si sve u detalje. Čak je i Sosa sve razumela pa me ništa više ne zapitkuje. 😉
SveJug
SveJug
Poručnik
Poručnik
BOF
Bedž Osnivača Foruma
BZF150
Bedž zasluga za forum 150

Broj postova : 2008
Član od: : 29.04.2023

Goran9030, Doktor Živago, poručnik ness, sloba1 and 013Gonzo like this post

Nazad na vrh Ići dole

PRVI SUSRET ČLANOVA FORUMA 2024 - Page 6 Empty Re: PRVI SUSRET ČLANOVA FORUMA 2024

Počalji od poručnik ness 26.09.24 0:45

Doktor Živago ::Ja sam pošteno napisao na YT kako mi se čini.
Fotka je nalik onoj iz filma Maratonci trče počasni krug, mislim da se radilo o porodici Topalović.
Doduše, drug Ness mi ovdje sliči na nekog indijanskog poglavicu ili kozačkog atamana Tarasa Buljbu. Vidi se Ness da si ti tu Glavni a ja bih rekao " prvi među jednakima". Naime,jedini ponosno nosiš majicu Foruma.
Na YT ti hvališ pristrasno, jaranski, bezrezervno podržavaš čak i kad ni ja nisam zadovoljan nekim snimcima Very Happy
A glavni je bio kolektiv. Na terasi je bio neki problemčić da svi stanemo u kadar, pa smo se povlačilu što dalje. Zasmetale su nam stolice, pa sam povukao jednu i odlučio da sjednem (ka' pravi sinak svog podneblja) i sad mislim da je cio prvi red trebalo da sjedne.
Bilo je prohladno i spremali smo se za put. Ja sam ustao nešto kasnije i nisam bio spakovan, a volio bih da smo se svi slikali u majicama.
Na druženju su se pokazali izvesni afiniteti pojedinaca. Pera, Goran i Zokika su briljirali u kulinarstvu; maneken i glumac Gonzo u scenografiji, scenskom prikazu na snimku; Bata-Nidžo, kako za sebe kaže "u slobodno vrijeme iskusan politički radnik" i čovjek od meraka; Lacoš i Matrix neočekivano povučeni; SveJug se još nije uživio u penzionersku ulogu, još uvijek nordijski precizan, disciplinovan i odgovoran; domaćin i, na neki način, glava kuće Mikula uvijek tu kad kome šta zatreba i uvijek spreman da pomogne i potpisani: dežurno smetalo, nit torni - nit lovni džukac, dosadan k'o... nit smije da pije, niti da jede kao ostali, ali zato od svakog traži neku pomoć, savjet ili uslugu... Srećom, drugovi su bili pravo drugarski trpeljivi i tolerantni... saluti10
poručnik ness
poručnik ness
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase
BZF50
Bedž zasluga za Forum
BOF
Bedž Osnivača Foruma

Broj postova : 552
Član od: : 29.04.2023
Godine: : 62
Lokacija : Montenergro

https://www.youtube.com/channel/UCVvQJO0KV85gozv8HTOyLEQ

Goran9030, Mikula 67, Doktor Živago, SveJug, Pera, sloba1 and Matrix like this post

Nazad na vrh Ići dole

PRVI SUSRET ČLANOVA FORUMA 2024 - Page 6 Empty Re: PRVI SUSRET ČLANOVA FORUMA 2024

Počalji od 013Gonzo 26.09.24 8:21

ne znam da li je iko POHVALIO sjajnu organizaciju i još bolje odabranu lokaciju
Dakle SAŠA sve pohvale, i nećemo da te menjamo kao organizatora
013Gonzo
013Gonzo
Desetar
Desetar
BOF
Bedž Osnivača Foruma

Broj postova : 142
Član od: : 22.05.2023
Godine: : 73
Lokacija : beograd

Goran9030, Doktor Živago, SveJug, poručnik ness, Pera, sloba1 and zokika like this post

Nazad na vrh Ići dole

PRVI SUSRET ČLANOVA FORUMA 2024 - Page 6 Empty Re: PRVI SUSRET ČLANOVA FORUMA 2024

Počalji od Mikula 67 26.09.24 10:33

013Gonzo ::ne znam da li je iko POHVALIO sjajnu organizaciju i još bolje odabranu lokaciju
Dakle SAŠA sve pohvale, i nećemo da te menjamo kao organizatora

Ne bi se imalo šta organizovati da nije bilo svih Vas (nas) i dobre volje za druženjem,
kada to imamo lako mi nađemo gde ćemo se okupiti, zato hvala svima na
prelepom druženju!!!
Iskreno nisam mogao ni pomisliti da će nas se toliko sakupiti a još manje
da ćemo biti toliko dobro spontano organizovani...
Elem, rekoh da ponesem kafu i jednu "šljivu" da imamo za početak, stižu
bata Nidža i Gonzo a Nidža poneo "krušku" posebna proizvodnja pa razmenismo
produkte... Very Happy
Kada međutim uleće Goran sa punom torbom suhomesnatih špecija svoga kraja
( kakvog li prijatnog iznenađenja) i svojom rakijom ( šta ti je domaćin ) a za
njim Lacoš sa ni manje ni više nego tri balona odličnog vina sopstvene proizvodnje cheers
Pera nam obezbeđuje odličan roštilj i sve nas prijatno iznenadi a da roštilj protekne dobro
postara se Sve Jug sa ni manje ni više nego viskijem koji i onako dobru atmosferu
podiže na viši nivo Very Happy  a sve to Ness zabeleži da imamo u evidenciji i onda kažete
ja organizovao, koliko ja vidim svi smo organizatori... cheers

Slučajno obezbedim uniformu, što se vidi na našem "manekenu"  

[You must be registered and logged in to see this link.]

kad ne leži vraže, Sve Jug se pobrinuo za amblem specijane jedinice ( i pretvori nas u vikinge ) Very Happy

[You must be registered and logged in to see this link.]

i normalno kao vrhunski itendant bata Nidža nas opremi i zaduži ( ujedno i podseti na vojničke dane ) sa:

[You must be registered and logged in to see this link.]

Koliko je sve lako sa dobrom ekipom, živi i zdravi bili i što bi rekao naš Milutin " uzbrdo brzi" Very Happy cheers
Mikula 67
Mikula 67
Administrators
Administrators
BZF50
Bedž zasluga za Forum
BOF
Bedž Osnivača Foruma

Broj postova : 276
Član od: : 29.04.2023
Godine: : 57
Lokacija : Šabac

Goran9030, Doktor Živago, SveJug, Pera and sloba1 like this post

Nazad na vrh Ići dole

PRVI SUSRET ČLANOVA FORUMA 2024 - Page 6 Empty Re: PRVI SUSRET ČLANOVA FORUMA 2024

Počalji od Doktor Živago 26.09.24 10:44

E moj Mikula, za ovaj gornji tekst si zaslužio neki orden, a za izradu istih ćemo zadužiti Južnog, vidim da mu to ide od ruke.
Svaka čast Mikula! saluti10
Doktor Živago
Doktor Živago
Administrators
Administrators
BZF150
Bedž zasluga za forum 150
BOF
Bedž Osnivača Foruma

Broj postova : 5012
Član od: : 29.04.2023

Goran9030, poručnik ness and sloba1 like this post

Nazad na vrh Ići dole

PRVI SUSRET ČLANOVA FORUMA 2024 - Page 6 Empty Re: PRVI SUSRET ČLANOVA FORUMA 2024

Počalji od Pera 28.09.24 16:23

Mikula 67 ::Ne bi se imalo šta organizovati da nije bilo svih Vas (nas) i dobre volje za druženjem,
kada to imamo lako mi nađemo gde ćemo se okupiti, zato hvala svima na
prelepom druženju!!!

Cudni su putevi Boziji, mozda nas sastavi ponovo u jos vecem broju a mozda nikad vise.
Znam samo da cu se ovog sjecati i prepricavati dok sam ziv.
Hvala svima na svemu a najvise na vremenu koje su odvojili da bi se sve ovo desilo.
I posebno priznanje Nessu za video zapis.


[You must be registered and logged in to see this link.]
Pera
Pera
Glavni administrator
Glavni administrator
BZF50
Bedž zasluga za Forum
BOF
Bedž Osnivača Foruma

Broj postova : 1385
Član od: : 30.04.2023
Lokacija : USA

Goran9030, Mikula 67, Doktor Živago, SveJug, poručnik ness, Matrix, zokika and 013Gonzo like this post

Nazad na vrh Ići dole

PRVI SUSRET ČLANOVA FORUMA 2024 - Page 6 Empty Re: PRVI SUSRET ČLANOVA FORUMA 2024

Počalji od Goran9030 28.09.24 19:47

Ljudi dragi, pa mi smo mladi i život je pred nama. Nećemo sada razmišljati hoće li nas i kada sudbina opet ovako ili nekako drugačije sakupiti.
Definitivno, za svakodnevno druženje imamo ovaj forum, a povremeno se možemo susresti u manjim grupicama, već ovisno o godišnjim migracijama.
Hoće li drugi susret biti za godinu, dvije ili pet, najmanje je bitno. Bitno je da smo živi, zdravi, (pa oni extra dodaci), veseli, debeli, uzbrdo brzi...
Siguran sam da mnogi nisu vjerovali da se jedno ovakvo druženje uopće može organizirati. E, sad kad smo ih razuvjerili, nema razloga da ne radimo na širenju baze i planiranju novih susreta.
Naravno da će ovaj prvi ostati jedinstven i niti jedan drugi neće biti, niti treba biti isti.
Bitno je da smo sve odradili spontano (a neki bi rekli i stihijski). Takvi, spontani trebaju biti i svi oni budući, pa makar oni bili "međususreti" (kad se nađu dvojica ili trojica) ili "konferencije" (nešto kao nesvrstanih Smile ) kada se skupimo čoporativno.
Goran9030
Goran9030
Administrators
Administrators
BOF
Bedž Osnivača Foruma
BZF150
Bedž zasluga za forum 150

Broj postova : 2379
Član od: : 29.04.2023
Godine: : 58
Lokacija : U srcu Slavonije

https://sked.com.hr/shop/

Doktor Živago, SveJug, poručnik ness, Pera and zokika like this post

Nazad na vrh Ići dole

PRVI SUSRET ČLANOVA FORUMA 2024 - Page 6 Empty Re: PRVI SUSRET ČLANOVA FORUMA 2024

Počalji od Matrix 02.10.24 17:33

Sve nešto razmišljam pošto nema više moje ekipe s kojom sam za 1 Maj obavezno imao druženje na Goloj *Plješevica -Radarski položaj Željave* uz janje,dva,odojak na ražnju i spavanje u vrećama,zafrkavanje,obilazak Željave iznutra i izvana baš tako da zatvorenih očiju možemo ići po tunelima od 3500 metara × 4 a uživanje na visini s koje je pucao pogled na cijela Plitvička jezera u RH-a a s druge strane na ljepote rijeke Une koja se obrušava kroz dragi grad Bihać u BiH.Samo da pojasnim - Nije se nitko posvadio nego jednostavno neki su se kasnije poženili,neki su na žalost otišli zauvijek,neki su otišli tražiti sreću po državama diljem svijeta,neki su i stradali i ostali invalidi tako da nas je u stroju ostalo 3 od nekad 25 i nađemo se često samo na piću i to je to.Kako godine idu neke stvari se ne mjenjaju osim naših godina i zdravlja ja bih možda i još rano dao prijedlog za iduće druženje - ARK Konjic Bosna i Hercegovina za 1 Maj

Netaknuti vojni objekt iz kojeg nije ukradena ni šibica.Koliko god vi to sve gledali na slikama,linkovima i You Tubeu nikad ne možete virtualno osjetiti onaj prelaz nogom kroz jedna od pancirnih vrata i odlazak u utrobu planine gdje se vraćaš u vrijeme u kojem smo živjeli ali nismo znali da nešto takvo postoji i da se usprkos ratnom vihoru taj objekt potpuno sačuvao i danas je turistička atrakcija.Bez obzira koliko sam puta bio "dolje" svaki put vidim i doznam nešto novo.Poručniku sam rekao na druženju za kamenčiće što je JBT dobio od Američkog predsjednika Nixona,rekao sam 8,on me pogledao i kaže pa što nisu 4.Sad kažem da su 4 u muzeju a 4 su u Atomskoj Ratnoj Komandi u Konjicu(dva se šetaju po Ex republikama), sačuvani kao oni u Beogradu.Neću ulaziti u teorije zavjera dali je itko bio na Mjesecu ili ne ali JBT je jedini čovjek na svijetu koji je dobio 8 kamenčića sa Mjeseca a uručio ga je Nixon osobno prilikom posjete Jugoslaviji '73 godine i prva i jedina komunistička zemlja koju su posjetili astronauti sa misije Apola na mjesecu,eto vremena imamo,ideja imamo,volje imamo,parlamentarni jesmo dali smo ostarili nismo,živili mi svi redom🍻


Poslednji izmenio Matrix dana 04.10.24 17:02, izmenjeno ukupno 1 puta
Matrix
Matrix
Vojnik
Vojnik
BOF
Bedž Osnivača Foruma

Broj postova : 13
Član od: : 16.05.2023
Lokacija : Dalmacija i šire

Goran9030, Mikula 67, Doktor Živago, SveJug, poručnik ness, mirko bratus, zokika and 013Gonzo like this post

Nazad na vrh Ići dole

PRVI SUSRET ČLANOVA FORUMA 2024 - Page 6 Empty Re: PRVI SUSRET ČLANOVA FORUMA 2024

Počalji od Doktor Živago 02.10.24 18:55

ARK Konjic, nevjerojatna priča. Stvarno fantastično nešto. Kao NORAD u Americi a sagrađeno prije 70 godina.
Doktor Živago
Doktor Živago
Administrators
Administrators
BZF150
Bedž zasluga za forum 150
BOF
Bedž Osnivača Foruma

Broj postova : 5012
Član od: : 29.04.2023

Nazad na vrh Ići dole

PRVI SUSRET ČLANOVA FORUMA 2024 - Page 6 Empty Re: PRVI SUSRET ČLANOVA FORUMA 2024

Počalji od Goran9030 02.10.24 19:15

Istina, prvi maj iduće godine je još poprilično daleko, ali ako ekipa prihvati prijedlog, ja bih se rado prilagodio, pa ako me zdravlje posluži - eto mene.
Kroz Konjic sam prolazio nebrojeno puta, ali još nikada nisam svratio do tog čuvenog bunkera.
Ako opet zastanemo na dva noćenja, onda bi uz ovaj obilazak moglo biti i vremena za rafting na Neretvi - ako ima ljubitelja takve aktivnosti. Jedino bih napomenuo da je (po onome što sam pročitao) Neretva najhladnija rijeka na planeti. O tome smo pisali na bivšem forumu.
Naravno, o gastronomiji tog dijela planete i se nema što pričati ili pisati. Svi sve znaju, zapisano je u zvijezdama Smile
Goran9030
Goran9030
Administrators
Administrators
BOF
Bedž Osnivača Foruma
BZF150
Bedž zasluga za forum 150

Broj postova : 2379
Član od: : 29.04.2023
Godine: : 58
Lokacija : U srcu Slavonije

https://sked.com.hr/shop/

Doktor Živago, poručnik ness and Matrix like this post

Nazad na vrh Ići dole

PRVI SUSRET ČLANOVA FORUMA 2024 - Page 6 Empty Re: PRVI SUSRET ČLANOVA FORUMA 2024

Počalji od Pera 02.10.24 19:34

Prijedlog je originalan i odlican.
Al' morate naci drugog kuhara.
U maju udajem kcerku.
Pera
Pera
Glavni administrator
Glavni administrator
BZF50
Bedž zasluga za Forum
BOF
Bedž Osnivača Foruma

Broj postova : 1385
Član od: : 30.04.2023
Lokacija : USA

Doktor Živago, SveJug, poručnik ness and Matrix like this post

Nazad na vrh Ići dole

PRVI SUSRET ČLANOVA FORUMA 2024 - Page 6 Empty Re: PRVI SUSRET ČLANOVA FORUMA 2024

Počalji od Goran9030 02.10.24 20:34

Kao da je to problem?
Neka svatovi budu u Konjicu, na obali Neretve. Odmah imaš i vesele svatove
Goran9030
Goran9030
Administrators
Administrators
BOF
Bedž Osnivača Foruma
BZF150
Bedž zasluga za forum 150

Broj postova : 2379
Član od: : 29.04.2023
Godine: : 58
Lokacija : U srcu Slavonije

https://sked.com.hr/shop/

Doktor Živago, SveJug and poručnik ness like this post

Nazad na vrh Ići dole

PRVI SUSRET ČLANOVA FORUMA 2024 - Page 6 Empty Re: PRVI SUSRET ČLANOVA FORUMA 2024

Počalji od poručnik ness 02.10.24 21:26

Pera ::Prijedlog je originalan i odlican.
Al' morate naci drugog kuhara.
U maju udajem kcerku.
Nek bude sa srećom!
Ja sam uvijek za, i imam namjeru obići Željavu, samo nijesam siguran za vrijeme (možda malo prerano, nije za naš uzrast kampovanje na tom mjestu). Možda je malo toplije za 15.5...
poručnik ness
poručnik ness
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase
BZF50
Bedž zasluga za Forum
BOF
Bedž Osnivača Foruma

Broj postova : 552
Član od: : 29.04.2023
Godine: : 62
Lokacija : Montenergro

https://www.youtube.com/channel/UCVvQJO0KV85gozv8HTOyLEQ

Goran9030 likes this post

Nazad na vrh Ići dole

PRVI SUSRET ČLANOVA FORUMA 2024 - Page 6 Empty Re: PRVI SUSRET ČLANOVA FORUMA 2024

Počalji od 013Gonzo 02.10.24 21:32

to mislite na ovaj bunker?
prvi dio
[You must be registered and logged in to see this link.]
drugi dio
[You must be registered and logged in to see this link.]

zašto mora 1.maj, koliko znam sem Gorana i darka svi smo neradnici
pa je svejedno da li je 1.maj ili neki vikend kasnije
013Gonzo
013Gonzo
Desetar
Desetar
BOF
Bedž Osnivača Foruma

Broj postova : 142
Član od: : 22.05.2023
Godine: : 73
Lokacija : beograd

Nazad na vrh Ići dole

PRVI SUSRET ČLANOVA FORUMA 2024 - Page 6 Empty Re: PRVI SUSRET ČLANOVA FORUMA 2024

Počalji od Pera 02.10.24 21:57

Goran9030 ::Kao da je to problem?
Neka svatovi budu u Konjicu, na obali Neretve. Odmah imaš i vesele svatove

Genijalno!!!

Jos samo da bukiram charter za trista svatova.
Pera
Pera
Glavni administrator
Glavni administrator
BZF50
Bedž zasluga za Forum
BOF
Bedž Osnivača Foruma

Broj postova : 1385
Član od: : 30.04.2023
Lokacija : USA

Goran9030, poručnik ness and 013Gonzo like this post

Nazad na vrh Ići dole

PRVI SUSRET ČLANOVA FORUMA 2024 - Page 6 Empty Re: PRVI SUSRET ČLANOVA FORUMA 2024

Počalji od Goran9030 03.10.24 7:28

Eto vidiš da se mi brzo dogovorimo. Još ako u tom čarteru nakupiš kakvih bogatih udovica ili raspuštenica (nemoj dovoditi kojekakvu sirotinju), pa da za pojedince ishodujemo papire za USA... eto ti duple koristi.

A šta je to jedan čarter za oca koji udaje kćerku??? Pa nije valjda Beg cicija?
Goran9030
Goran9030
Administrators
Administrators
BOF
Bedž Osnivača Foruma
BZF150
Bedž zasluga za forum 150

Broj postova : 2379
Član od: : 29.04.2023
Godine: : 58
Lokacija : U srcu Slavonije

https://sked.com.hr/shop/

Doktor Živago and 013Gonzo like this post

Nazad na vrh Ići dole

PRVI SUSRET ČLANOVA FORUMA 2024 - Page 6 Empty Re: PRVI SUSRET ČLANOVA FORUMA 2024

Počalji od Goran9030 03.10.24 7:36

013Gonzo ::to mislite na ovaj bunker?
prvi dio
[You must be registered and logged in to see this link.]
drugi dio
[You must be registered and logged in to see this link.]

zašto mora 1.maj, koliko znam sem Gorana i darka svi smo neradnici
pa je svejedno da li je 1.maj ili neki vikend kasnije

koliko znam sem Gorana i darka svi smo neradnici

Joj kako to fino zvuči... hajde da su me barem negdje i nekad spomenuli kao korisnog. Hvala, hvala...
Moram ovo pokazati svojoj debljoj polovici. Ona već godinama tvrdi da sam neradnik i da ništa ne radim, nego samo odem na posao. Very Happy
Goran9030
Goran9030
Administrators
Administrators
BOF
Bedž Osnivača Foruma
BZF150
Bedž zasluga za forum 150

Broj postova : 2379
Član od: : 29.04.2023
Godine: : 58
Lokacija : U srcu Slavonije

https://sked.com.hr/shop/

Doktor Živago and poručnik ness like this post

Nazad na vrh Ići dole

PRVI SUSRET ČLANOVA FORUMA 2024 - Page 6 Empty Re: PRVI SUSRET ČLANOVA FORUMA 2024

Počalji od 013Gonzo 03.10.24 7:48

Pa nije valjda Beg cicija?
pogotovo sa tudjim parama
HA HA HA
013Gonzo
013Gonzo
Desetar
Desetar
BOF
Bedž Osnivača Foruma

Broj postova : 142
Član od: : 22.05.2023
Godine: : 73
Lokacija : beograd

Goran9030 and Doktor Živago like this post

Nazad na vrh Ići dole

PRVI SUSRET ČLANOVA FORUMA 2024 - Page 6 Empty Re: PRVI SUSRET ČLANOVA FORUMA 2024

Počalji od SveJug 03.10.24 19:01


Ja necu ka Jugu u taj period.
SveJug
SveJug
Poručnik
Poručnik
BOF
Bedž Osnivača Foruma
BZF150
Bedž zasluga za forum 150

Broj postova : 2008
Član od: : 29.04.2023

Nazad na vrh Ići dole

PRVI SUSRET ČLANOVA FORUMA 2024 - Page 6 Empty Re: PRVI SUSRET ČLANOVA FORUMA 2024

Počalji od Goran9030 03.10.24 19:07

Sve mi se čini da ćemo imati konsenzus za sljedeći sastanak.
U sred sezone, jedno 3-4 tjedna u Biogradu na moru. Valjda će se naći sponzor sa apartmanima...
Goran9030
Goran9030
Administrators
Administrators
BOF
Bedž Osnivača Foruma
BZF150
Bedž zasluga za forum 150

Broj postova : 2379
Član od: : 29.04.2023
Godine: : 58
Lokacija : U srcu Slavonije

https://sked.com.hr/shop/

Doktor Živago, SveJug, poručnik ness and 013Gonzo like this post

Nazad na vrh Ići dole

PRVI SUSRET ČLANOVA FORUMA 2024 - Page 6 Empty Re: PRVI SUSRET ČLANOVA FORUMA 2024

Počalji od Pera 03.10.24 19:30

013Gonzo ::
zašto mora 1.maj, koliko znam sem Gorana i darka svi smo neradnici
pa je svejedno da li je 1.maj ili neki vikend kasnije

Jel' govoris o radnom statusu ili o karakternim osobinama?
Koliko ja znam, Mikic je zaposlen. A ni meni nisu nista rekli kad sam se pojavio jutros u firmi.
Pera
Pera
Glavni administrator
Glavni administrator
BZF50
Bedž zasluga za Forum
BOF
Bedž Osnivača Foruma

Broj postova : 1385
Član od: : 30.04.2023
Lokacija : USA

Doktor Živago likes this post

Nazad na vrh Ići dole

PRVI SUSRET ČLANOVA FORUMA 2024 - Page 6 Empty Re: PRVI SUSRET ČLANOVA FORUMA 2024

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 9 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu